Top Channel Albania Scaricare. Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që transmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Dua të të bëj të Lumtur - Dua të të shoh nuse / Eli Fara. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Përputhen +40. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Top Channel Albania. 2:27. Ashtu sikurse pritej Tea Trifoni ishte sonte e pranishme në “Dua të të bëj të lumtur”, për të dhënë një super mesazh. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. 5,281 talking about this. Health/Beauty. Website. 210K visualizzazioni 1 835 267. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Programi më emocionues në Top Channel! Nexhi, nëna e tre fëmijëve, rrëfeu mes lotësh përpjekjet e saj për të humbur kilogramë, por pa ia dalë që të kishte trupin që ajo donte. Spiderman "zbret nga qielli" për të takuar djemtë – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020 . 27:11. Tea Trifoni. Top Channel Albania. 0:39. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Facebook Twitter. E ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, në Top Channel, Tea u shpreh se nuk ka plane për në televizion, madje se donte Një ditëlindje ndryshe, programi “Dua të të bëj të lumtur” befason Amin me një maratonë surprizash Top Channel • e shtunë 11:42 e pasdites Në puntatën e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia prekëse e Anitës dhe Ilirit, motrës dhe vëllait që para … Watch Dua te te bej te lumtur, 17 Dhjetor 2016, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show - Top Channel Albania on Dailymotion Watch the latest video from Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur). Mes qindra urimeve që mori, News & Media Website. Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që trànsmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzënisë kishte shtùar peshë. Tea Trifoni bëri rrëfimin e saj ekskluziv kur foli për arsyet e ndarjes nga Bearti si dhe për lidhjen fallco që kishte me Andin në Përputhen. Personal Blog. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. 579 Fans. Movie/Television Studio . Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Të ftuara në “E Diell”, Shqipja e sulmoi Tean që në fillim të programit duke thënë se ajo ka qenë e vërtetë vetëm me veten dhe se ka gënjyer një Shqipëri të tërë. Dua te te bej te lumtur 2, Nëna kërkon të takojë djalin pas 7 vitesh, 17/02/2018, Pjesa 2. Të shumta janë pyetjet e fansave rreth kësaj ndarjeje, për të cilën nuk dimë ende asnjë detaji konkret. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Dua të të bëj të Lumtur - Një nënë realizon dëshirën më të madhe të së bijës. Moderatorja ka publikuar videon […] Perputhen. Top Channel Albania Scaricare. I ndërron cdo jave, bashkëshorti i dy grave i mahnit tek “Dua të të bëj të lumtur”, ua hoqi hallet February 6, 2021 admin Showbiz 0 Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. 29K visualizzazioni 275 13. Top Channel Albania. Interest. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Condividi . Në studion e programit kishte ardhur kushërira e tyre, Albina e cila rrëfeu historinë e trishtë të dy të rinjve. Aty ajo foli për lidhjen me Beartin dhe historinë e krijuar me Andin. Ish-konkurrentja e Përputhen ishte e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Bëri bujë për lidhjen me Beartin/ Tea Trifoni flet për herë të parë për marrëdhënien që ka me Andin Brand perputhen. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Facebook Twitter. Show. Tea Trifoni Pèrputhen. Ajo është shprehur se ndarja me Beratin ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, ndërsa për lidhjen me Andin ka thënë se ka qenë fallco dhe ka kërkuar […] Condividi . Përputhen. 111K visualizzazioni 1 035 75. Pjesë e këtij episodi si surpizë është babai i moderatores. TV Channel. Flet Tea për herë të parë publikisht - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . 1:11. Shqip24 Tv. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Kjo ishte historia e Anitës dhe Ilirit, motër e vëlla, të cilët jeta i kishte vendosur përballë shumë vështirësive të mëdha. Top Channel Albania. Të pastrehë nga tërmeti, babai surprizon djemtë e tij – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Interest. Top Channel Albania. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Për'puthen në Top Channel. Dua te te bej te lumtur - Historia e Noces dhe Qamilit të dashuruar në pleqëri. Gazeta Online. Ndërkaq, mbrëmjen e sotme Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje kaq të përfolur. Aloe Vera. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Një mesazh nga Tea - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Tea dhe Bearti kanë qenë këto ditë kryefjalë e mediave rozë pas ndarjes po aq të bujshme, sa lidhja e tyre. Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes. Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur) on TikTok | 8.8K Likes. Moderatorja Arbana Osmani pak ditë më parë paralajmëroi se këtë të shtunë do të transmetohet episodi i fundit i emisionit “Dua të të bëj të lumtur.” Stafi i saj ka përgatitur surprizën që duket se e ka emocionuar jashtë mase moderatoren. Pavàrësisht përpjékjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të hùmbiste peshë dhe si rrjédhojë kishte hùmbur vetëbesimin. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni, e cila pas daljes së saj u komentua shumë për lidhjen me Beart Rexhepin, na ka zbuluar disa detaje për të ardhmen e saj. Gjithashtu […] 12:40. 06/03/2021 22:06 . Personal Blog. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Theu rrjetet sociale me lidhjen e saj me Beartin, Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. Dua të të bëj të lumtur. “Thonë që çudia më e madhe tri dit zgjat, por kjo e imja zgjati për 3 javë. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Top Channel Albania . Facebook Twitter. Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli në ekranet tona mbrëmjen e sotme një ndër historitë më prekëse. Resine Art Tirane. 25:00. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga Për’puthen. Mbrëmjen e djeshme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Tea surprizon gruan dhe ka një mesazh për të - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Ajo u gjend përball një gruaje e cila kishte komplekse nga pesha e saj. Condividi . News & Media Website. Në “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përballën sot ‘live’ për herë të parë pas kaq shumë kohësh. Iliazi, protagonisti i kësaj historie kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të ndarë me ne më shumë rreth … Mbrëmjen e sotme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Showbiz ; Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Top Channel Albania Scaricare. Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku tha se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga […] Arts & Crafts Store. Rrjeti i Fuqizimit të Gruas në Shqipëri i ka dërguar letër të hapur programit “Dua të të bëj të lumtur”, Top Channel”, konkretisht prezantueses Arbana Osmani.