12 ushqimet më të mira për t’u ngrënë në mëngjes, Hoxhaj i drejtohet Kurtit: Vaksina që e ka marrë a ta ka rrit temperaturën, apo ka pas efekte anësore, 777 rastet pozitive vijnë nga këto komuna, Dhjetë thënie të fuqishme nga gra politikane, OBSh u bën thirrje shteteve të vendosin barazinë në qendër të rimëkëmbjes nga COVID-19, Zemaj kritika Vitisë: Ne e kemi heq ‘të zitë e ullirit’, por nuk u mbyllëm, Ambasadori britanik: Deputetët të marrin pjesë në votimin për presidentin. Shyqyr pjesën e dytë nuk ishin shumë të qeshur. 22-vjeçarja e virgjër i tha konkurrentes tjetër se ajo “bën seks me atë që e ndjen dhe jo me këdo që i jepte një kafe” dhe këto fjalë e kanë ofenduar shumë Melisën, e … E Hënë 28 Dhjetor 2020, 16:42 Gazeta Shqip. Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin, plasi sherri/ Ledjana-Mevlanit: Hera e fundit që e bën këtë gjë! Sara kap “mat” Geljanin dhe largohet nga takimi: Ke të thithur në qafë! Po me ndryshimin që kë bërë më kë pëlqyer më shumë, Sindi: E kuptoj, e kam ndjerë në fillim, se nuk më njihje. Blerimi nevrikoset keq me Antonelën: Nuk më fut dot në kthetra! PërPuthen” është kthyer në një ndër emisionet më të ndjekur të momentit, ndërsa ish-konkurrentja, Margaret Shllaku, ka komentuar marrëdhëniet e krijuara mes vajzave dhe djemve në emision. “Prizreni, dashuri me shikim të … Arjani: Ti Erlind, aty u skuqe, Sindit nuk i bëri përshtypje. Riniani hoqi dorë nga ajo/ Antonela çohet të përqafojë Blerimin, tension mes tyre: Nuk më provokon dot! Biseda. E ftuar në “Shqipëria Live”, ajo tha se Atdheu: E pamë që nga emisioni i Luanës, që ndryshove, dhe kam ndërruar mendim për ty. Puthja e parë për Sindin ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”. Por në puntatën e djeshme, Juli është rikthyer në “Përputhen”, por jo Sindi. Sindi : Je shumë i artikuluar, je njeri që di si të sillesh me një vajzë Ajo […] Sot Sindi ka postuar një v Ajo ka dalë me shumë nga djemtë në takime si me Atdheun, Erlindin, Muratin dhe së fundmi edhe Elvisin, i cili u largua nga Përputhen. Showbiz. Ndërsa mediat në Shqipëri kanë raportuar se Sara ka vendosur të largohet nga “Për’puthen”, dhe shkak për këtë është bërë sherri me produksionin, për të cilin ende nuk dihen arsyet. – Përputhen, 7 Prill 2021, Rama: Sabotim, nuk do tolerohet/ Akuzon Metën si nxitës i goditjes, përgjigjet Presidenti, Ushtria dhe FNSH zbarkojnë në Rinas/ Një nga kontrollorët u shoqërua në polici. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Njerëz të thjeshtë por edhe personazhe pu… Shpërndaje në Facebook. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga stafi i Revistës Kosovarja Adresa: REDAKSIA: +38338517575; +38344143448; Email: [email protected] Ledjana zihet me Mevlanin, Blerimi fajëson Antonelën: Ja çfarë bën kjo. Ajo shprehu në ekran se nuk kishte patur asnjëherë marrëdhënie intime me një mashkull, dhe kjo deklaratë e saj u komentua pafund si nga konkurrentët brenda në “Përputhen” ashtu edhe nga publiku i gjerë jashtë. Ka lindur në Kavajë, por jeton prej vitesh në Gjermani dhe punon si asistent menager. Sindi kishte takim emocional me Muratin, ajo ndodhet tani mes 3 djemve, Locos, ose Elvisit, që ka deklaruar se do jetë aty vetëm për Sindin, Muratit, me të cilin duket se ajo ka një pëlqim, dhe Atdheut, i cili sikur e ka injoruar, por Sindit i ka ngjitur… Juliani tha një koment lavdërues për Sindin […] Dy ditë pas përvjetorit të parë të martsesës së tyre, një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri të … “PërPuthen” është kthyer në një ndër emisionet më të ndjekur të momentit, ndërsa ish-konkurrentja, Margaret Shllaku, ka komentuar marrëdhëniet e krijuara mes vajzave dhe djemve në emision. Kam qenë tipi që i merrte gjërat seriozisht. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Ja si ndodhi ndryshimi drastik i Najada Çomos. Mevlani largohet nga studio: Ma keni nxirë jetën! Atdheu largohet nga emisioni Përputhen. Sindi: E kuptoj, e kam ndjerë në fillim, se nuk më njihje. Sindi: Kam dhënë sinqeritetin tim. Drynin e mbylla por emrin nuk jua them,” shkruan ajo. Konkurrentët e “Përputhen”, ishin të ftuar në emisionin e Luanës dhe u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”. Sindi: Je romantik si tip? Gjithçka nisi nga komenti "Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër" i Julit, që revoltoi keq konkurrenten. Prej kohësh tashmë emisioni Për’puthen po merr vemendjen e shqiptarëve, ndërsa protagonistët e emisionit janë kthyer në tema bisedash edhe në tavolinat e kafeve të përditshme. Ajo ka dalë me shumë nga djemtë në takime si me Atdheun, Erlindin, Muratin dhe së fundmi edhe Elvisin, i cili u largua nga Përputhen. Ajo së fundi iu përgjigj ndjekësve të saj, të cilët dëshironin të dinin shumëçka rreth saj, por nuk munguan as kritikat. 0. Suksesi i procedurës së balonit gastrik rritet cdo ditë e më shumë. “Dua të jesh serioze”/ Antonela ia pret shkurt Blerimit: Nëse nuk të pëlqejnë provokimet, mirupafshim! Ledjana dhe Mevlani diskutojnë për familjet: Çfarë tha mami jot kur dëgjoi se nuk dua të jetoj me prindërit e tu? FOTO/ Hap pas hapi! Në InstaStory, Sindi dha mendimin e saj për çiftin Tea-Beart dhe skàndalin Tea-Andi. Murati: Kam parë takimin e parë, ishin shumë të qeshur. Sindi Loci, ishte violinistja e cila tërhqoi vëmendjen e të gjithëve me deklaratën e saj. Sindi: Nuk i ndihesh i lënduar nga ajo që ndodhi më Anën. Tweet në Twitter. Pra duket se drynin me dikë e ka mbyllur, që është xhest ky i të dashuruarve, megjithatë nuk e dimë me kë. Nga ArgjiroLajm. Sindi i ‘PërPuthen’ humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO) Juda-25th February 2021. Sindi e Përputhen dhe Eingjell që donte për burrë Saimirin veshin të njëjtin fustan Pse dredhëzat duhet të bëhen fruti juaj i preferuar?! Sindi përfundimisht deklaron vetëm për Muratin , por ndodh e pa pritura nga…! Atdheu: Nuk e justifikoj atë që ndodhi. Afrim Muqiqi paralajmëron veprime radikale, nëse nuk fillojnë të mbahen ahengjet dhe mbrëmjet muzikore, Ka filluar vaksinimi kundër Covid-19 i personave mbi 85 vjeç, Alexei Navalny fillon të humbasë ndjesinë në këmbë dhe duar, Sot në Kosovë vaksinohen personat mbi 85 vjeç, Reshitaj: “Prezenca ime në seancën për presidente ka qenë më e pakta që mund të bëj për vendin tim”. Sindi: Çfarë po thua, e di ti me kë të bësh. Atdheu: Kam pas një lloj antipatie për ty në fillim, se nuk i merrje gjërat me sportivitet. Sindi: Gjithë ky interes erdhi nga mospranimet e pranimet për takimet. Nuk kishin rroba këto? Një 62-vjeçar nga Fieri jeton prej 13 vitesh si endacak, në mungesë të një shtëpie ku të strehohet. Paparazzi. Sindi… Ledjana shpërthen në lot në takim, Mevlani: Fikni kamerat! Ana flet nga smira, e ndjej, jam afër teje. Skandalet e perputhen vazhdojne: Lediana eshte e fejuar ! Magazina Arbenita pret një fëmijë me të, habit Fero: Prej kohësh jam baba! Një p… Foto e fundit që Sindi ka publikuar në rrjetet sociale tregon se ajo ka vizituar Prizrenin. Foto e fundit që Sindi ka publikuar në rrjetet sociale tregon se ajo ka vizituar Prizrenin. O unë o ai në këtë studio. Pak kohë më parë, Sindi dhe Juli debatuan ashpër në “Përputhen”. Juli: Unë s’ta thashë për gjë të keqe, mbase ti si mban shaka e tilla. Melisa studion për mjekësi, është balerinë dhe hyri në program në kërkim të dashurisë. Dua takim me Shqipen, I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot), I dashuruar me personin e gabuar? © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Përveç muzikës, fitoi famë edhe si një nga djemtë e programit "Përputhen", të drejtuar nga Bora Zemani në Top Channel. Presidenti Ilir Meta zbret në terren në aksion kundër qeverisë për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti. HlSTORlA e paima.gjinueshme e 22-vjeçares nga Tirana nga Olsa e Perputhen: FlTOJ deri në 4000 euro duke; PASl u ‘f.ëIIiq’ nga shqiptaret, dhe ‘nusja’, djaIi i Iutet Top Channel të FSHlJË videon, por ato i “Isha 125 kg nuk e bëja dot për vete gruan, por sot…”, ky … Rruga: "Ali Hadri"-nr.6 Prishtinë, Kosovë Në një puntatë të “Përputhen Prime”, dyshja u përballën me njëri-tjetrin për të sqaruar situatën, por si është sot raporti me Dikur Melisa ka qenë për pak kohë në rolin e Sofisë në “Zonë e lirë”, ndërkohë që 22-vjeçarja ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. March 9, 2021 Lajme Comments Off on Tension në “Përputhen”/ Sindi bën deklaratën e fortë: Ndjenjat i kam tek Murati, por më plotëson Elvisi. Prokuroria nis hetimet për shpërdorim detyre, Basha në takim me mësuesit në Elbasan: Nga errësira, Rama kërcënoi mësuesit dhe infermierët me vendin e punës. Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues (FOTO). Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me COVID, duke i uruar atij shërim të shpejtë. Mevli (Mevlan Shaba) është këngëtar i njohur. Sindi është ende në mëdyshje se cili prej dy djemve që kanë shprehur pëlqim për të ia vlen për të qenë partneri i saj. Magazina Andi i bën dhuratë më romantike dhe Melisa nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Dhe me sa duket ia ka arritur qëllimit, edhe pse nuk bën të ditur se me kë. Te një pemë e prerë diku në pyll, Sindi merr trëndafila blu nga Loco, emocionohet, por prapë zgjedh turkun, që i ka mbetë fiksim… E vetmja vajzë e virgjër në Përputhen, rrezikon të këputet nga turku, si për ironi të fatit. Kjo tregon se 523 vjet pushtim osman, nuk kanë mbetë pa pasoja. Sindi është njëra prej konkurrenteve më të komentuara nga “Përputhen”. 03/02/2021. Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me COVID, duke i uruar atij shërim të shpejtë. Në bisedë e sipër Atdheu i tha Sindit se ai fillimisht ka patur antipati për të. Po me ndryshimin që kë bërë më kë pëlqyer më shumë. “Prizreni, dashuri me shikim të parë. Ne e themi në jug këtë se vaji i Borshit është i mirë, dhe ta thashë si kompliment, por ti e more ndryshe. Mëngjesin e 31 Dhjetorit, një ngjarje tragjike ka ndodhur në Melbourne të Austaralisë. I pyetur nga moderatorja për konkurrentet Tea Trifoni dhe Sindi Loci, ai ka treguar se personazhe si Tea janë të f rik shëm për mendimin e tij dhe se ai ka qenë kundër që në fillim edhe kur të gjithë e përkrahnin Tean. Enver Hodaj është braktisur nga katër fëmijët e tij, të cilët nuk i ka parë që pas divorcit nga bashkëshor Atdheu dhe Sindi mungojnë në “PërPuthen”, Bora Zemani tregon arsyen. Sindi Loci, konkurrentja e Përputhen ka reaguar në rrjetet sociale pas pezullimit nga programi për reagimin që pati në studio ndaj komentit të Julian Lalës. Prej muajsh tashmë Sindi ndodhet në programin Përputhen për të gjetur dashurinë. Sindi e “Për’puthen” merr ‘hak’, në makinë me Atdheun 28 minuta më parë - "Ju dërgon partia derr në thes", ja çfarë i ndodhi Fevziut në studio me Luan Ramën dhe Blendi Gonxhen (VIDEO) Sindi: Në momentin që unë se kam problem, është tipi jot që të mos e pranosh. Më kishin thënë që je vajzë e mirë. “Të them të drejtën, nuk di çfarë të mendoj në lídhje me këtë temë. 238. Në emisionin “Showbiz” ka qenë i ftuar ish-konkurenti i “Përputhen” Alban Dyrmishi. Mbas incidentit të ndodhur në studio mes Julit dhe Sindit në fillim të javës ata pezullohen nga emisioni. Pasi komentuesit e masakruan në rrjetet sociale, Sindi shkruan në postimin e saj se pranon faljen e Julit si dhe do ti kërkojë atij dhe produksionit falje për reagimin. […] Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot), Ftesë në 5/ Sipërmarrësi shqiptar ironizon talentin e Kim Kardashian: Ka fundshpinë të bukur, Kjo është sallata shëruese me kastravec dhe hudhër, ul kolesterolin dhe tensionin e lartë, Kanellë, xhenxhefil dhe mjaltë/ Çaji i zjarrtë që djeg yndyrnat, Poleni apo propolis/ Zbuloni cila është më e mirë nga mjalti, Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim – Përputhen, 7 Prill 2021, Ledjana qan me ngashërim: Mevlani po më tall – Përputhen, 7 Prill 2021, Antonela lajkatare ndaj Blerimit, pse po e merr me të mira? Sindi: Ne flasim dhe në backstage dhe nuk kam shfaqur interes ndaj askujt. Dalin pamjet nga prapaskena/ Geljani –Sarës: Rri në distancë se jam i lidhur. Madje, ajo ka hequr edhe emisionin nga biografia e llogarisë personale në rrjetin social “Instagram”, të cilin e kanë pothuajse të gjithë konkurrentët. Murati kam përshtypjen që ka gjëra që nuk m’i thotë, edhe në pjesën e ndjenjave, nuk m’i thotë tamam. 0. Sindi me Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes. Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”. Bëre sikur e kishe bindur për të gjitha gjërat dhe i kishte mbetur ti tregoje dominancën në krevat. Por le të ndalojmë pak te historia e kafes dhe debati mes Melisa Lleshit dhe Sindi Locit që degjeneroi deri në fyerje në “Përputhen”. Kreu i shtetit në datë 2 mars ka thirrur sikur tha ai, popullin në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ përpara Kryeministrisë për të lidhur besën për të shpartalluar … Por është bisedë normale mes dy njerëzve. Lajme. Sindi: Nuk i ndihesh i lënduar nga ajo që ndodhi më Anën, Atdheu: Kam pas një lloj antipatie për ty në fillim, se nuk i merrje gjërat me sportivitet. (FOTO) admin 4 mins ago Uncategorized Leave a comment 3 Views. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë … Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”. Murati: Nuk mund të tregoj çdo moment dashuri dhe problemi është se po dalim në takim dhe në studio nuk kemi komunikim apo … Pas këtij skàndali kanë reàguar edhe vajzat e emisionit “Për’puthen”, dhe njëra prej tyre, Sindi, e ka dhëne mendimin e saj publíkisht. Pacientët që e zgjedhin këtë metodë janë dëshmia konkrete e efektivitetit që ajo ofron. Plas sherri në ‘Përputhen’! Sindi dhe Atdheu kanë pasur një takim këtë javë, ku u njohën më mirë më njëri tjetrin. Tag: perputhen. “Shko e thuaj k**** motrës tënde”, Mevlani përplaset me Sindin dhe largohet nga studioja: Kjo do komandojë këtu? Juda-25th February 2021. © 2020 REVISTA KOSOVARJA Dizajni: Labinot Bërbatovci, Learta tregon se në cilin vend është gjumi më i mirë, Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës, Enca e tregon shtratin plotë me trëndafila e dhurata, Sa paska ndryshuar Zana Krasniqi, Angelina Jolie e Kosovës, Ledjana zbulon të fshehtat me Mevlanin, Antonela shpërthen në lot: Më ke përdorur. Erlindi : Jam shumë romantik, por në raste të caktuar, nuk bëj gjëra që i ndjej. 22/03/2021.