– Përputhen, 7 Prill 2021, Rama: Sabotim, nuk do tolerohet/ Akuzon Metën si nxitës i goditjes, përgjigjet Presidenti, Ushtria dhe FNSH zbarkojnë në Rinas/ Një nga kontrollorët u shoqërua në polici. Vajzat tashme kane nje numer te madh te ndjekesve ne Instagram. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Gjithashtu edhe ish konkurrenti i emisionit eshte i … Ruaj emrin tim, postën elektronike dhe faqen e internetit në këtë shfletues për herën tjetër që komentoj. Melisa reagon për raportin e tyre, “Nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”, Albërije Hadërgjonaj flet për përplasjen me moderatorin. Sjellje të papërshtatshme në emision, Shqipe përjashtohet nga … Bearti had two meetings with Anna and Tean and it seemed that with Tean there could be something more. Shqipja ndër të tjera tha se i ka marrë hakun Teas pasi i zbuloi skandalin me Beartin mirëpo se cili është raporti mes Teas dhe Olsës nuk din asgjë. E. R. Shqipe Hysenaj është khtyer në një nga vajzat më të komentuara. Shqipja bën deklaratën e fortë: Andi dhe Melisa janë bashkë . Riniani hoqi dorë nga ajo/ Antonela çohet të përqafojë Blerimin, tension mes tyre: Nuk më provokon dot! Më tej shtoi se Andi doli në takim me Tean dhe historia dihet. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë e sipas saj po i gënjejnë të gjithë. Top Channel Pop News » Puthja e Teas me Beartin, opinionistja Fatma tregon cili është morali i gjithë historisë (F Avokati i kontrollorëve:Shpërdorimi i detyrës kërkon që punonjësit të jenë në administratë, jo sh.a. Pinterest. shkurta_behar_limolli. Opinionisti Arjan Konomi tha se Shqipja e pëlqeu Andin për sytë e bukur, por më pas zgjodhi në takim Andrean. Xing. Blerimi nevrikoset keq me Antonelën: Nuk më fut dot në kthetra! Shqipja dhe Tea jane dy prej ish konkurrenteve me te komentuar ne portalet shqiptare, kjo sipas deklaratave ofe nduese qe ato shpesh here nuk ja rezervojne njera-tjetres. Andi dhe Shqipja ishin një nga çiftet më të komentuar në “Përputhen”. 10:41-23 Janar, 2021 . Bearti, the competitor of Përputhen, who came from Kosovo, left the show and announced the news through an Instagram post. Shqipe Hysenaj merr vendimin e papriťur … Nga ana tjetër, Shqipja ka reaguar përmes një postimi në Instagram. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Kjo gjë, sipas tij, ka zgjuar xhelozinë e Shqipes. Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë prej kohësh në një lidhje. Media informative më e ndjekur në të gjithë Europën. Teksa ka publikuar një foto nga studio e “Përputhen”, Shqipja e ka shoqëruar me përshkrimin: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”. Ish- konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes, me deklaratat e saj. Befason Shqipja, thotë se dëshiron të kthehet në “Për’puthen ... Nuk e keni ideni çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. Aktori shqiptar “kritikon” kontrollorët: A nuk pritët dot të ikte Rama jashtë vendit a t’a mbyllnit?! Shqipja puth Andin - Lifestyle Shqipja ka publikuar një foto përballë të Teas në po atë vit, ku konkurrentja e “Për’Puthen” shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë me vija, të njëjtë si vajza në foto. FOTO/ Shqipja ‘që kërkonte burrë’ në një - Syri | Lajmi i fundit Vendim ky që u pohua pozitivisht nga bukuroshja. Ky veprim i konsideruar si... Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, uroi me fjalët më të bukura Vjosa Osmanin në rrjete sociale, për ta parë e gjithë bota. Xing. Në atë fotografi, Arjoni shfaqet në shtrat me Anën, ndërsa me anë të një videoje ka thënë se ishte i dashuruar në të … Mirëpo pas përjashtimit të Shqipes nga ky spektakël, fansat nuk arritën t’i shihnin më bashkë. Ajo tha se ka fakte për një raport si çift mes Teas dhe Beartit kur ky i fundit ka qenë pjesë e emisionit. “PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit të emisionit 22/09/2020 19:45 Shqipja është përshkruar nga opinionisti i emisionit “PërPuthen”, Arian Konomi, si një vajzë me temperament “vullkanik”. Shqipja, ish konkurrentja e emisionit Perputhen se fundmi ka bere deklarata nga ne sho kueset per konkurentet e emisionit. Pas zh urmave te bera ne media per Anen dhe Arjonin, Tean dhe Andin, ajo ka zgjedhur te ekspozohet per jeten e saj private. Mbremjen e djeshme ka plasur nje “l ufte mes ish konkurrenteve te “Perputhen” ne rrjetin Instagram. Shqipja hezitoi duke thënë se ka nevojë për pushim, duke mos preferuar të tregonte asnjë emër. Shqipja posed with Mevlani, in a meeting outside "Përputhen", hinting that a romance has started between them. View this post on Instagram . 274.8k Followers, 65 Following, 953 Posts - See Instagram photos and videos from Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Shqipja dhe Erjoni Ç'po ndodh mes dy ish-konkurrentëve të Perputhen? U bë pjesë e “Përputhen” sonte, Shqipja reagon dhe bën një paralajmërim! Mbi 1 milion dollarë për një postim, kush e kryeson listën e të famshmëve më të paguar në Instagram Pas kësaj prove, Shqipja zbuloi se nuk do të merrej më me “Përputhen”. But what compels Beart to leave? E Hënë 21 Dhjetor 2020, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar / Pak ditë më parë, në një intervistë për "Prive", ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj deklaroi se ka ende bomba për të plasur rreth këtij programi. Shqipja ka vendosur t’i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave në Instagram dhe shumica prej tyre e kanë su lmuar për faktin që ka ndryshuar deklaratat që ka thënë më … Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Shqipja e cila ka postuar një status në instagram ku shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe mos bëni më shumë pyetje, sepse nuk ju kam zhgënjyer asnjëherë. Shikoni si përgjigjet modelja. “Urime... Ju lutem shkruani adresën tuaj e-mail këtu. Mevlani merr vendimin ekstrem, Shenjat e horoskopit që e kanë të pamundur të jetojnë bashkë, A është e fejuar me Andin? Etiketimet; perputhen; shqipja; Share. In his post, which was immediately supported by Shqipja, Bearti blamed the production and especially the author of the show … Dua takim me Shqipen, I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot), I dashuruar me personin e gabuar? Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Artikulli paraprak Shenjat e horoskopit që e kanë të pamundur të jetojnë bashkë. 12w 1 like Reply. Shkëndija dashurie në Përputhen? February 1, 2021 - by admin. Shqipja ka studiuar marrëdhënie ndërkombëtare, ka pasion fitnessin dhe punon si edukatore. Pak çaste më parë, në një video live në Megjithatë duket se romanca mes Andit dhe Shqipes nuk ka përfunduar. Nga. Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues (FOTO). Qenkan’’ PERPUTH’’ 12w Reply. Vip-magazine.al erdhi në jetë nga pasioni shumë i madh i disa gazetarëve, të cilët donin të sillnin diçka ndryshe në hapësirën e mediave shqiptare. Twitter. Pas zh urmave te bera ne media per Anen dhe Arjonin, Tean dhe Andin, ajo ka zgjedhur te ekspozohet per jeten e saj private. Sara kap “mat” Geljanin dhe largohet nga takimi: Ke të thithur në qafë! Përmes një storye, Shqipja shkruan “koka jote duhet te qëndroj larte dhe sytë… asutimes.com. Konkurrentja e parë është Shqipja, 28 vjeç, e cila ka lindur në Zvicër, por banon në Tiranë. Shqipja e Perputhen ben namin Live ne Instagram, Sqaron gjithcka … 47 Followers, 55 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from @perputhen.shqip “Çdo gjë ka kohën e vet…dhe mos më bëni më shumë pyetje, sepse nuk ju kam zhgënjyer asnjëherë. Në nisje të emisionit, moderatorja Bora Zemani tha se produksioni i ka kërkuar Shqipes që të kërkojë falje publike për mesazhet jo të duhura të përcjella përmes fjalorit, dhe sjelljes së saj, pasi […] “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Se herën e parë nuk reagova..”, shkruan Shqipja bashkangjitur fotos. Shqipja sla kan pau qi veq me nxerr sekrete per konkurentet e përputhen.. Andi dhe Tea njiheshin përpara "Përputhen" - Shqipja publikon … Shqipja kapet keq me autoren e 'Përputhen' dhe i nxjerr regjistrimet: Aty brenda është show. Euronews Albania mbulon Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut dhe Malin e Zi. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Shqipja vjen me një paralajmrim, pasi Antonela puth atedheun - Ish konkurrentja e emitonit Përputhën, Shqipe Hysenaj, ka reaguar në llogarinë e saj në instagram, shkruan infokosova. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” duket se nuk e ka aspak në plan të ndalet, përkundrazi vijon me ato që gjerësisht njihen si “bombat e Shqipe Hysenajt”. Ditën e djeshme gjatë emisionit ‘Përputhen’ konkurentja Antonela Berisha akuzoi Atdheun që i kishte gjuajtur me karrige konkurentes Shqipe Hysenaj. Në Instagram është pyetur nga fansat ish-protagonistja e “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tre ditë më parë Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet. Ledjana dhe Mevlani diskutojnë për familjet: Çfarë tha mami jot kur dëgjoi se nuk dua të jetoj me prindërit e tu? Publikuar. Por, edhe pse ka kaluar më shumë se një muaj nga kjo histori, Shqipja vazhdon të “thumbojë”. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. pablo.94_ Shqipja sla kan pau qi veq me nxerr sekrete per konkurentet e përputhen.. 12w 2 likes Reply. Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim – Përputhen, 7 Prill 2021, Ledjana qan me ngashërim: Mevlani po më tall – Përputhen, 7 Prill 2021, Antonela lajkatare ndaj Blerimit, pse po e merr me të mira? “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po ju gënjejnë dhe ju që jeni jashtë”. Ledjana shpërthen në lot në takim, Mevlani: Fikni kamerat! Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot), Ftesë në 5/ Sipërmarrësi shqiptar ironizon talentin e Kim Kardashian: Ka fundshpinë të bukur, Kjo është sallata shëruese me kastravec dhe hudhër, ul kolesterolin dhe tensionin e lartë, Kanellë, xhenxhefil dhe mjaltë/ Çaji i zjarrtë që djeg yndyrnat, Poleni apo propolis/ Zbuloni cila është më e mirë nga mjalti. Po … Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. Dalin pamjet nga prapaskena/ Geljani –Sarës: Rri në distancë se jam i lidhur. Produksioni i emisionit “Përputhen” në Top Channel, dje vendosi të përjashtonte konkurrenten Shqipe Hysenaj nga programacioni, për një afat kohor të papërcaktuar. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter … Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. “Momenti që ma ke shpifur ka qenë atë ditë që i ke gjuajtur Shqipes me karrige në emision. joni.nela. Motra e Beartit nuk heq dorë nga lidhja e të vëllait me Tean, ja çfarë bën pas ndarjes së tyre (FOTO), Pas ndarjes, ja me kë e “zëvendëson” Bearti-Tean (FOTO), Pasi i dhanë fund lidhjes, edhe motra e Teas merr vendimin drastik ndaj Beartit, çfarë ndodhi në Stamboll (FOTO), Çfarë pritet të ndodhë në Përputhen? Më pas, bashkë me Arjon Lulin, lësh uan “b ombën” e radhës, duke publ ikuar në Instagram një foto të Ana Lleshit me Lulin në krevat. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Së fundmi, këngëtarja ka qenë e ftuar në “Live From Tirana”,... Ditën e sotme disa kontrollorë në Kullën e Kontrollit në Rinas shpallën paaftësi për punë duke bllokuar totalisht udhëtimet ajrore. Andi u shpreh se fotoja është shkrepur në Gjermani dhe vajza është ish e dashura, ndërsa Tea nga ana tjetër tha se në atë kohë ka qenë në Fier duke ndjekur shkollën, madje kjo e fundit për të qenë më transparente bëri krahasim midis profilit të saj dhe ish të dashurës së Andit. FOTO/ Hap pas hapi! Ish- konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes, me deklaratat e saj.Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po i gënjejnë të gjithë duke luajtur lojën që mes tyre ska asgjë. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. View this post on Instagram . “Ti sikur nuk do shkelje më në “Përputhen”. “Nuk të gënjej, kam shumë dëshirë të shkoj dhe kam akoma më dëshirë sikur të ishin të gjithë. Dikur nuk e pranoi ftesën për të qenë sërish pjesë e “Përputhen”, por sot ajo tregon se me shumë dëshirë do të shkonte për herë të dytë me qëllim për t’u përballur me të gjithë konkurrentët. Prokuroria nis hetimet për shpërdorim detyre. Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. Albërije Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. 1,479 Likes, 50 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Shqipja zgjedh Andin për njohjen e parë @topchannelalbania @shqipehysenaj_ @andi.sh2 @borazemani…” Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Shqipja dhe nëpërmjet një story në Instagram është shprehur se shumë shpejt do të dalin “këta 2 burracakët”. Thanë që i kishte rënë Atdheu me karrige/ Flet Shqipja: Burracakët do marrin… March 10, 2021 Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” situata doli jashtë kontrollit mes Antonelës dhe Atdheut, kur ky i fundit u deturua të largohej nga emisioni dhe të njoftonte në Instagram se kishte gjetur paqen, pas largimit. Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po i gënjejnë të gjithë duke luajtur lojën që mes tyre ska asgjë. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. E përshkruan veten si një njeri miks, me karakter të fortë, por edhe shumë të brishtë. A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Oct 23, 2020 at 9:26am PDT. Tani cdo ndodhe me te? “Dua të jesh serioze”/ Antonela ia pret shkurt Blerimit: Nëse nuk të pëlqejnë provokimet, mirupafshim! Shqipja dhe Tea jane dy prej ish konkurrenteve me te komentuar ne portalet shqiptare, kjo sipas deklaratave ofe nduese qe ato shpesh here nuk ja rezervojne njera-tjetres. Nuk e keni idenë çfarë do kishit parë!”, tha Shqipja në një prej videove të fundit në Instagram. Ma ke kujtuar babin tim me ato skena. Por, pavarësisht kësaj, ajo deklaroi se ka shumë prova të tjera, por ka zgjedhur që ta mbyllë me kaq. Artikulli tjetër A është e fejuar me Andin? Albanian has studied international relations, has a passion for fitness and works as an educator. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Dhëndër në Kosovë, i dashuri i Dua Lipës mbështet publikisht presidenten Vjosa Osmani, Rikthehet pas një viti Ilda Bejleri, ku do ta shohim moderatoren, Lot dhe deklarata të forta, Ledjana dhe Mevlani i befasojnë të gjithë me takimin e tyre (VIDEO). Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit. Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Even after leaving, Shqipja continues to be highly commented. Në Instagram është pyetur nga fansat ish-protagonistja e “Përputhen”, shkruan lajmi.net. E Diel 31 Janar 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Ledjana zihet me Mevlanin, Blerimi fajëson Antonelën: Ja çfarë bën kjo. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. But what compels Beart to leave? Ndonëse ka muaj që është larguar nga “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë në vëmendje të mediave me deklaratat e saj. Shqipja, ish konkurrentja e emisionit Perputhen se fundmi ka bere deklarata nga ne sho kueset per konkurentet e emisionit. Mbremjen e djeshme ka plasur nje “l ufte mes ish konkurrenteve te “Perputhen” ne rrjetin Instagram. Shumë shpejt do dalin dhe këta 2 burracakët” – ka shkruar ish-konkurrentja. Por kur them të gjithë, nga fillimi i emisionit e deri më sot. Ka […] Shqipja këmbëngul se Tea dhe Andi janë të lidhur prej vitesh, e publikon një mesazh me epitete fyese në Instagram. Gjatë kësaj periudhe, ajo ka publikuar në rrjete soc iale fakte që sipas saj, tregojnë se Andi Shehu dhe Tea Trifoni njihen që para shumë vitesh. Shqipja sapo ka publikuar edhe një postim në Instagram e cila si pikësynim ka Tean. Recently, she surprised everyone with a post made on Instagram. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter … Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. "The bear came to the right person because he had confused the address," she wrote next to the photo. INtv Albania, Tirana, Albania. Pas publikimeve të disa fotove, ku tregon se Tea dhe Bearti, i cili ka lënë programin, janë çift prapa skenave, Shqipja vjen me një tjetër “BOMBË”. View this post on Instagram . A post shared by The only official site (@perputhen_tch) on Sep 7, 2020 at 9:42am PDT. Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin, plasi sherri/ Ledjana-Mevlanit: Hera e fundit që e bën këtë gjë! U bë pjesë e “Përputhen” sonte, Shqipja reagon dhe bën një paralajmërim! Kjo kërkesë e saj nuk u miratua nga Bora, e cila i kërkoi që brenda kësaj jave të tregojë emrin e të përzgjedhurit. Shqipja bën deklaratën e fortë: Andi dhe Melisa janë bashk ... Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë një deklaratë të fortë. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. erisa.bt. “Nuk të gënjej, kam shumë dëshirë të shkoj dhe kam akoma më dëshirë sikur të ishin të gjithë. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Shqipja u përja shtua për shkak se bu llizoi dy nga konkurrentët e tjerë në studio. Shqipja ndër të tjera tha se i ka marrë hakun Teas pasi i zbuloi skandalin me Beartin mirëpo se cili është raporti mes Teas dhe Olsës nuk din asgjë. Ashtu i trajtoni femrat, preferoj të dal […] Shumë shpejt do dalin dhe këto dy burracakët” Kështu Shqipja ka paralajmëruar se shumë shpjet do … Shqipja edhe një herë doli publikisht në përkrahje të Arjonit. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Me një tjetër postim në rrjete sociale ajo ka sjellë prova të tjera për të provuar që vajza në foto është Tea! Deklaratat e saj ndaj konkurrentëve të Përputhen kanë qenë shumë të forta, duke treguar një karakter tjetër nga se jemi mësuar ti shohim në ekran.