Log In Some of us need a break around 2 or 3 p.m. to enjoy a snack, relax, and sip a soothing cup of tea. E papritur, por e vërtetë! Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", emisioni nga i cili u bë e famshme. Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në 1500 euro. Post navigation. #Tea #Trifoni #Perputhen. Aty paraqitet zhvillimi i … Perputhen, video ekskluzive, Intervista dhe ngjarje te patransmetuara ne program, cdo dite perputhen ne nje aplikacion. Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në […] “Do […] Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”. Ndërkohë Tea e Andi Përputhen? 1 month ago. Dy vajzat i premtojnë publikut se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre (dhe sigurisht për faktin që Tea … Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti, zbulo risinë e madhe – Përputhen, 5 Prill 2021 . Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”. Te fundit. E Premte 2 Prill 2021, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar / Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", emisioni nga i cili u bë e famshme. Dy hyrje te PerPuthen. Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”. Pas ndarjes me Beartin, Tea Trifonin do ta shohim sërish në “Për’puthen”! Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Tea Trifoni i ka befasuar të gjithë ditën e sotme teksa ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet sëbashku me autoren e programit, Olsa Muhametin. Pak minuta më parë, Gladiola realizoi një video live në Instagram, ku mes shumë komenteve ra në sy një koment nga Arsim Abduli. See more of Taramelja on Facebook. Video. 2 … Ajo qe nuk mund te shihni dot ne ekran, do … Perputhen (@perputhen_fanpage23) on TikTok | 349 Likes. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë. Ozzy Osbourne has joked that he shoots cats that wander into his garden and that using his rifle during lockdown has kept him 'sane'. Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. INSTAGRAMhttps://instagram.com/perputhen.free?igshid=138s64lr2sm8h Tea është shfaqur krah autores Olsa Muhameti dhe shkruan se të hënën do ndodhë diçka. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. -@tophies_thunder_ -started on 01/29/21 05/04/2021 19:30. Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan… Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. E papritur: Tea rikthehet sërish në 'Përputhen' Xing. The leader city in Cloud Computing; ... Perputhen – Top-Channel. -nophie updates and tea -if u have any nophie tea feel free to dm me! Shfaqet me barkun e rrumbullakosur pranë të dashurit […] Të gjithë e mbajnë mend skandalin e bujshëm në “Përputhen”, ku protagonistë ishin Tea dhe Andi, që pranuan të dalin bashkë nga emisioni por më pas u vërtetua që ata nuk ishin cift me njëri-tjetrin. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Tea per Olsen – PerPuthen. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. “Muzikë e … Melisa. Ndërkohë të dy së bashku me Shqipen, kanë qenë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” të programit “E Diell”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. admin. E papritur, por e vërtetë! 1,459 Likes, 39 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea Trifoni, 21 vjeç, vendlindja Lushnje, banon në Tiranë, Pozicioni aktual i punës: Menaxhere…” Search . Perputhen fan Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan… Ish-konkurrentja duket se do t’i rikthehet sërish format dhe këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit. Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga “Përputhen”, emisioni nga i cili u bë e famshme. Por “përralla” e tyre e dashurisë mori fund shumë shpejt, ndërsa nuk dihen ende arsyet që çuan ish-çiftin drejt këtij vendimi. ‘Përputhen’, Tea reagon për herë të parë pas publikimit të fotove me Beartin Video. 76 Fans. If you need a little caffeine paired with a tiny sandwich in the afternoon, you're not alone. FOTO/ Skandali në Përputhen, Tea humbet mijëra fansa në Instagram By 01 Shkurt 2021,14:08:52 Share Tweet Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr Email + Prej disa ditësh ka shpërthyer skandali i Teas e cila ka qenë konkurrente në Për ’puthen. TIRANE Lidhja e Tea Trifonit me Beart Rexhepin ishte një ndër lajmet më të komentuara, pasi ish-konkurrentja doli nga programi e “përputhur” me Andi Shehun, ndërkohë që ishte në një romancë me 24-vjeçarin. Pas çdo buje që bëri Tea, duke nisur nga ndarja me Andin, lidhjen me Beartin, të palarat që i nxorrën produksionit të ‘Përputhen’, veçanërisht Olsës, autores së programit, dhe përsëri pas ndarjes me Beartin, ajo vendosi të rikthehet në ‘Përputhen’. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë … Oct 31, 2020 - Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në… Share Now. Cloud Backup: How to choose the right service. 樂. Genta Ismajli shtatzënë? Me ndiqni ne instagram Perputhen fan page View latest posts and stories by @tek_perputhen tek_perputhen in Instagram. 3 days ago. Pak ditë më parë një vajzë e re hyri në “Përputhen”. See recent pictures, videos and stories posted with #perputhen hashtag without account. Ndryshe, Tea dhe Bearti po e vazhdojnë lidhjen e tyre pas shumë akuzave nga produksioni dhe publiku për mbajtjen e romancës së tyre sekret edhe pse çifti e mohuan se Olsa Muhameti dhe i gjithë produksioni nuk kanë qenë në dijeni për lidhjen e tyre. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ish-konkurrentja, e cila ka ndarë në InstaStory një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Ish-konkurrentja duket se do t'i rikthehet sërish format dhe këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”. Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë. Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Vajza quhet Gladiola Zenelaj dhe ka tërhequr menjëherë vëmendjen e djemve në studio. The 72-year … Tea per Olsen – PerPuthen. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në […] Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. Po, siç e lexuat! admin. Search. ... FullInsta is not affiliated with Instagram™ We do not host Instagram images. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. View latest posts and stories by @nophie.tea.time Nophie tea is here in Instagram. Recent Posts. Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”.