Gjate punes ne RTSH ka realizuar rreth 30 vepra te zhanreve te ndryshme televizive, si dramen ne tv,dhe shume spektakle, Producent Arbër Aruci: Jo nuk jam xheloz, nuk më intereson fare ti. Mevlan Shaba: Nuk po të kthej përgjigje më mirë. Ftese nga Iliri 2004 EKSKLUZIVE/ Revanshi në Europë, Skënderbeu me sytë nga… Ridvan Bode, Me “Coronavac”, Hungaria gati të hapet, ndërsa Kili po përjeton valën e tretë, Emrat/ Kush janë kontrollorët e trafikut ajror që u shoqëruan në ambientet e policisë, https://facebook.com/groups/panoramaonline/, Vendimi i “Becchetti”-t dhe pasojat e tij juridike për Shqipërinë, Madam Presidentja ka në dorë demokracinë në Kosovë. Watch the latest video from Mevlan Shaba (@mevlan.mevli.shaba). . Koha e pelikules ( Xhanfise Keko). Rruget 2. . Afficher les profils des personnes qui s’appellent Meghan Shaba. Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. Mevlan Shaba (@mevlanshaba85) TikTok'Ta | 2.3K Beğeni. Im Profil von Shaba Mevlan ist 1 Job angegeben. I sulmuar edhe në studio, Mevlani tha se për Shqipe Hysenaj e […] Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Dyqind e shtatëdhjetë kilometra muze. 61.9k Likes, 1,097 Comments - Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) on Instagram: “Ktu do e boj dasmen Un kur té martohem” Mevlan Shaba er på Facebook. Te fala Ndreke Luca 2013 Ai ka patur shumë pëlqime gjatë programit duke nisur nga Shqipe Hysenaj. Sehen Sie sich das Profil von Shaba Mevlan im größten Business-Netzwerk der Welt an. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world. Ana Kauri: Je i sigurtë që t’i kam thënë unë këto fjalë? Arbër Aruci: Nuk ka lidhje ajo se mund të jesh 50 vjeç dhe nuk e ke pjekurinë ose logjikën e duhur. Shikoje. Arbër Aruci: Pse ti mendon se pjekuria lidhet me moshën? Mevlan Shaba Mevlan Shaba (@mevlanshaba85) adlı kullanıcının en son videosunu izleyin. Bli medlem av Facebook for å komme i kontakt med Mevlan Shaba og andre du kanskje kjenner. Mevlan Shaba: Mund të jesh 50 vjeç po je i virgjër o Arbër. Flit me fjalë jo me gjeste. Mevlan Shaba: Nuk doja me fol, sepse ti the se ne kemi qëndruar në hije. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ana Kauri: Ti je në një moshë të konsiderueshme dhe nuk di të sillesh me një femër. Mevlan Shanaj Mjeshter i madh, artist i merituar,profesor dega e filmit në Akademinë e Arteve Tirane, lindi më 7 shkurt të vitit 1945 në Fier, Shqipëri. . Pas bashkëbisedimit, 26-vjeçarja u shpreh se i pëlqente fakti që ai kishte eksperienca dhe se kjo do t’i ndihmonte të ndërtonin një marrëdhënie më të mirë. Je ti ajo që më ke kërkuar të dalim çift nga këtu dhe më ke thënë që kam siguri nga ti. Konkurentja e emisionit ‘Përputhen’ Ana Kauri doli në një takim katër minuta me njërin nga djemtë e rinj, Edison Ramhoxhën. Mevlan Shaba: Mund të jesh 50 vjeç po je i virgjër o Arbër. Mos prit xhelozi ndaj meje se nuk kam asnjë interes ndaj teje. Por, kjo deklaratë e saj u pasua nga shumë debate në studio, ku i pari që reagoi ishte Mevlan Shaba, i cili para se të vinte Edisoni ishte konkurrenti më i madh për nga mosha në studio. Today at 5:41 AM # mevlanshaba apo # atdhexharavina? Rruget 2, Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës, https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Mevlan_Shanaj&oldid=1992458, Creative Commons Attribution/Share-Alike License, Te fala Ndreke Luca. Mënyra se si sillesh është gjëja më negative tek një femër. 307 Hayran. Arbër Aruci: Nëse ka një arsye pse unë nuk kam shprehur asnjë shenjë xhelozie ndaj teje, ka ndodhur nga sjellja jote arrogante dhe nga vetëvlerësimi i tepërt që ke për veten. 420 Hayran. Ti nuk je në listën time. Mevlan Shaba (@mevlanshaba1) on TikTok | 6.9K Likes. Mevlan Shaba (@mevlan.mevli.shaba) on TikTok | 2K Likes. Është prezantuar për publikun si aktor, regjisor në kinema dhe televizion, dhe si producent. mevlan shaba (@mevli2) adlı kullanıcının en son videosunu izleyin. Në vitin 2001 ka filluar punën e producentit dhe regjisori me "Zig-Zag" Film. Pharmakon, 2012 KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/, © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Ana Kauri: Mos mu drejto kur nuk ke respekt për mua. Welcome back to Instagram. mevlan shaba (@mevli2) TikTok'Ta | 2.3K Beğeni. 51 Followers, 152 Following, 0 Posts - See Instagram photos and videos from mevli (@mevlan_mevli00) Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Mevlan Shaba: Kësaj i kanë rëndësi kilometrat. Mevlan Shanaj Mjeshter i madh, artist i merituar,profesor dega e filmit në Akademinë e Arteve Tirane, lindi më 7 shkurt të vitit 1945 në Fier, Shqipëri. Check out Mevli (@mevlan_shaba2) LIVE videos on TikTok! Më 2005-2006 ka ushtruar profesionin e pedagogut në Akademinë e Filmit dhe Multimedias "Marubi" e deri më sot në degën e regjisë në Akademinë e Arteve. Mevlan Shaba: Nuk doja me fol, sepse ti the se ne kemi qëndruar në hije. Visi 2005 Flit me fjalë jo me gjeste. . Të gjitha materialet që gjenden në këtë faqë janë të mbrojtura nga. Do përshpejtohet procesi i rindërtimit. Në momentin e parë që hyri, Mevlani shprehu pëlqimin e tij ndaj Shqipes. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Ana Kauri: Jo nuk ka rëndësi mosha për mua. Nuk ke eksperienca. Për çfarë? Rrugëtimi i tij në këtë emision ka qenë shumë i gjatë. “Pasi të refuzoi Shqipja krijove pëlqimin për mua”,- ishte pyetja që Fjorela i bëri Mevlanit në takim, por ky i fundit nuk u përgjigj. Mevlan Shaba, Facebook पर है. #humor #perputhen #itsmylove #mevlanshaba #tayna #taynator…” • See 5 photos and videos on their profile. 8 Followers, 5 Following, 7 Posts - See Instagram photos and videos from @mevlan.shaba522122 Watch, follow, and discover the latest content from Mevli (@mevlan_shaba2). Ana Kauri: Mos mu drejto kur nuk ke respekt për mua. Percjellja( Vangjush Furxhiu)2008 Nga ana tjetër, edhe konkurenti Arbër Aruci, i cili ka realizuar dy takime me Anën deri më tani, u shpreh se ajo ishte arrogante dhe se po përdorte një strategji me të gjithë djemtë. Mevlan Shaba është një nga konkurrentët e emisionit Përputhen. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama, “Ramës i erdhi kohë për pension”/ Gjekmarkaj: Me Bashën kryeministër, më shumë vaksina perëndimore! Lule te kuqe lule te zeza, 2003 Arbër Aruci: Ti ke ardhur me strategji vetëm për t’i bërë çunat xheloz për ty. Përgjimet italiane/PD-Ramës: Sa tendera janë dhënë për mafien? 873 Fans. Mevlan Shaba और आपके अन्य परिचितों से जुड़ने के लिए Facebook में शामिल हों. Sipas tij, 26-vjeçarja thjesht kërkon që t’i bëjë të gjithë meshkujt xhelozë dhe asgjë më shumë. Mevlan Shaba: O Arbër e ka tek kilometrat, duhet të ketë kaluar shumë si puna e kësaj. Nuk ke eksperienca. Koncert Elsa Lila 2004 Pershendetje miq kjo eshte adr ime personale 1.7K Fans. "Lule te kuqe, lule te zeza" Dokumentarë: "Marie Kraja", "Tefta Tashko", "Komani një Betejë e Madhe", "Gju me Gju", "Lasgush Poradeci", "Berati Qyteti i Bardhë", "Zëra nga Lashtësia", "Katër Mëngjeset", "Pandi Raidhi", "Rrugët", "Bibla & Kurani" , "Një ftesë nga Iliri", "Visi", "Përcjellja", "Shkronjat e Pavarësisë", "Te fala Ndreke Luca", "Rruget" Ana Kauri: Nuk dua asnjë mendim nga ti. 72.6k Likes, 643 Comments - Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) on Instagram: “” 359k Followers, 123 Following, 33 Posts - See Instagram photos and videos from Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) Në vitin 2008 mori titullin "Mjeshtër i Madh". Aty janë vetëm ata që dua unë të jenë. Kjo faqe është redaktuar për herë te fundit më 9 shtator 2019, në orën 14:08. . Të tjera realizime të tij janë filmat artistikë: "Korrierët" (1976), "Plumba Perandorit" (1980 ), "I Paharruari"(1984), "Të Shoh në Sy" (1985), "Një Telegram dhe një Këngë" (1986), "Fletë të Bardha" (1990). Shanaj ka interpretuar në filmat: "I teti në bronz"(1970) regjisor Viktor Gjika, "Malet me blerim mbuluar" (1971) regjisor Dhimitër Anagnosti, "Guximtarët" (1970) regjisor Gëzim Erebara, "Rrugicat që kërkonin diell" (1975) regjisor Saimir Kumbaro,Rikard Ljarja, "Ballë për Ballë"(1979) regjisor Kujtim Çashku, "Rrethimi i Vogël" (1986) regjisor Saimir Kumbaro, "Pranvera s'erdhi vetëm" (1988) i Pirro Milkanit, Unë e dua Erën" (1991), regjisor Albert Minga, "Viktimat e Tivarit"(1996) regjisor Ekrem Kryeziu, ", "Lule të Kuqe Lule të Zeza" realizim i vetë Shanajt, "Ne kerkim te kujt" regjisor Gjergj Xhuvani. Prej kohësh, Mevlan Shaba kërkonte një takim të dytë me Fjorela Peton, i cili më në fund u realizua. Auf LinkedIn können Sie sich das vollständige Profil ansehen und mehr über die Kontakte von Shaba Mevlan und Jobs bei ähnlichen Unternehmen erfahren. Më shih në sy. Dita e fundit e Loro Shestanit 2012 2tipatt shared a video on Instagram: “follow,like,share..@2tipatt . Nga viti 1987 deri më 1992 ka qenë Drejtor i Departamentit të Filmit në TVSH Shkëputet për 4 vite nga televizioni dhe kthehet në vitin 2001 si drejtor i Departamentit të Filmit dhe Spektaklit në TVSH. Je një nga ato vajza që ke akuzuar Andin….