It is owned and operated by Radio 21, a regional radio station serving Lower Saxony and Bremen. Radio 21 RTV 100.2 Prishtine Kosovo, News radio. RTV21 është medium lider në Kosovë i cili prodhon dhe distribuon përmbajtje informative, edukative dhe argëtuese. Watch Radio 21 Tv Live. January 2, 2021, 167  Country / Location: Germany views Stream live CNN, FOX News Radio, and MSNBC. Headquarters: Garbsen, Lower Saxony, Your email address will not be published. RTV 21 LIVE Rating: 0 ratings. Virgin Radio Romania (Radio 21) este un post național românesc de radio cu acoperire în aproape toate orașele țării - radio cu muzica dance, populara, folk, rock, stiri, concursuri, emisiuni. Shiko RTV 21 Live ne kualitetin HD, shikim te kendshem. “Do të ketë vetëm ndryshime teknike, jo strukturore”, MPB për TV21: Presim ekstradimin e Afrim Ismailoviq, 12 persona dënohen se nuk e kanë respektuar orën policore, 45 humbje jete dhe 1.394 të infektuar me Covid-19, Zgjedhjet në Bullgari, shpresë për Maqedoninë! Listen without limits with BBC Sounds. January 16, 2021, 304  Bester ROCK 'N POP auf dem Big Screen: RADIO 21 TV ist Deutschlands erstes 24-Stunden-Radio-Fernsehen! Radio 21 TV is an Internet Radio station broadcasting from Seoul, South Korea, provides Korean Talk, Music and Entertainment Programs. TV Information Radio-Zu broadcast 24hours various kind of latest Romanian Hip-Hop, Dance, Electronic music. Baga un comentariu cu ce nebunii vrei sa mai facem la Radio 21, in Statie de Distractie! Es öffnet sich ein neues Fenster. Das Musikfernsehen ist endlich zurück! Channels Television Live Stream Zejdi nuk lëshon pe! Your email address will not be published. January 2, 2021, 143  No Comments, RADIO 21 TV Live: RADIO 21 TV is an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Për postin e presidentit... Presidenti i Kinës Xi Jinping bëri thirrje të premten për ndjekjen e rrugës së zhvillimit të gjelbër dhe për... Ka filluar seanca e Kuvendit për zgjedhjen e Presidentit të Kosovës. Live LIVE RTV 21 LIVE. Website: RADIO 21TV Germany OnlineTv LiveTv Radio 21 TV - Livestreamlinks.net. Ai shtoi se opozita... Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, pasi alarmoi për bllokadën e opozitës në Kuvend, shprehu bindjen se gjatë kësaj jave do të gjendet zgjidhje për... Në vend të vaksinimit, vetëm simulim! February 10, 2021 views Nuk do të mbështesin regjistrimin, nëse s’është sipas “Eurostat-it”, Lëndohet një punëtor, duke punuar në një ndërtesë në Shkup. Protesta për rastet e montuara gjyqësore! Bekteshi thotë se janë të gatshëm për të diskutuar, Bekteshi i bindur se këtë javë gjendet zgjidhje për pakon e 5 ekonomike, Të rritur dhe të rinj, meshkuj dhe femra, kolona të gjata për ta blerë albumin “Panini” për Euro 2020, Liverpool-it i kthehet lojtari kryesor i sulmit, Haaland i vendosur, Dortmund do 150 milion €, Kampioni Shaban Tërstena mposhti Covid-19, Mediat botërore reagojnë pas skandalit të televizionit publik spanjoll me Kosovën, Graniti dhe Taulanti dhuratë luksoze për babain e tyre. RADIO 21 TVis an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. Maqedoni Desk-30/03/2021 21:50 0. Tags: live, rtv, 21: Category: Lifestyle: Views: 35985: Share this page. Në votim kanë marrë pjesë... Radhë të gjata makinash presin në pikëkalimin kufitar Bllacë, për të hyrë nga Kosova në Maqedoninë e Veriut. Wie früher in besten MTV-Zeiten gibt es bei RADIO 21 TV die Musikvideos der Giganten des Rock! Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, shprehet i bindur se këtë javë do të  gjendet zgjidhje për pakon e 5 ekonomike. Emisiuni. RADIO 21 – das ist bester ROCK ‘N POP aus den 70ern, 80er, 90ern, 00ern und von heute. January 7, 2021, 164  Watch RADIO 21 - bester ROCK 'N POP's RADIO 21 TV on Livestream.com. views The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony. January 7, 2021, 158  Filipçe: Ka raste me pasqyrë klinike që mjekët si kanë para ndonjëherë, Zaev-Mickoski, është biseduar edhe për metodologjinë! Live Stream / Video: LIVE/ VOD Solltest du einen Pop-Up-Blocker benutzen, muss dieser ausgeschaltet werden, da … The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony. Plus 100,000 AM/FM radio stations featuring music, news, … Prishtine Kosovo, Serbia ... We'll send you the latest on TV and Radio playing all over the world. The station has the exclusive rights to broadcast live football matches from the Spanish championship La Liga. Stream live CNN, FOX News Radio, and MSNBC. Genre: Music (Rock, Pop, etc.) views “Kërkojnë lirimin e të burgosurve”, Filipçe: Do të presim deri në javën e ardhshme! Wie früher in besten MTV-Zeiten gibt es bei RADIO 21 TV die Musikvideos der Giganten des Rock! Catch up on your favourite BBC radio show from your favourite DJ right here, whenever you like. Dazu stündlich unsere Konzert-Kracher und aktuelle Titel aus den Rock und Alternative Charts. It is owned and operated by Radio 21, a regional radio station serving Lower Saxony and Bremen. ... See our help/FAQ section for info and tips on how to listen to live streaming radio online. Feedback Non Stop Virgin Radio Romania … Listen to free internet radio, news, sports, music, and podcasts. Nur bei uns könnt ihr Guns N' Roses, AC/DC, Nirvana und Co. nicht nur hören, sondern auch sehen! January 4, 2021. 1083  Plus 100,000 AM/FM radio stations featuring music, news, and local sports talk. Hear Sean Live 3-6PM ET & playback 24/7. views The fundamental music g Ehrliche, echte und handgemachte Musik von den Giganten des Rock: AC/DC, Pink Floyd, Metallica, Genesis, Guns N‘ Roses, Queen, Nirvana, U2, The Rolling Stones, Bryan Adams uvm. Television in Albania was first introduced in 1960. Pas një aksident-trafiku në Prishtinë, është arrestuar Afrim Ismailoviq, i dënuar në rastin “Monstra”. Listen Radio 21 100.2 Live Online Streaming from Bucuresti city Romania, Radio 21 FM got the top ranked music transmissions and liberal with the energetic and informative programs. Shaban Veseli, Behar Dalipi dhe Besart Kalisi, pjesëmarrës në protestën për “Monstrën” dënohen me nga 1 vit burg. Höre RADIO 21 jederzeit im Web. Clipuri in mare fel pe noul canal de YouTube Oficial Radio 21! Ai tha... Një person 57-vjeçar nga Kriva Pallanka u lëndua derisa ka kryer punë ndërtimore në një ndërtesë në ndërtim në rrugën “Bosnjë e Hercegovina” në... https://www.youtube.com/watch?v=EyleIRbNtKg 12.11.2021 | 20:00 Uhr Swiss Life Hall - Hannover Miner's Rock Open Air 2021: Völkerball Sa. Prokuroria i ka akuzuar për dhunë... Jordan Kamçev, në seancën e sotme gjyqësore kërkoi të përjashtohet nga roli i dëshmitarit në rastin për “Lidhjen Ndërkombëtare”. About RADIO 21 TV. Për postin e presidentit kandidojnë Vjosa Osmani dhe... Deputetët kanë filluar të zënë vendet në sallën e Kuvendit, ku për pak çaste pritet të fillojë seanca për... Deputeti i LVV-së, Artan Abrashi, tha se shumë shpejt do të fillojë seanca. TV21 nga zyrtarë të këtij pikëkalimi, jozyrtarisht... Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 4.920 testime të realizuara, 1.394 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.... https://youtu.be/DKeIantvk4o admin Show more RADIO 21 TV Fire TV App Mit der RADIO 21 TV Fire TV App kommt bester ROCK ’N POP auf Deinen Fernseher. RTV 21 Live, shiko radio televizionin 21 ne shqip. Virgin Radio România este un post național de radio cu acoperire în aproape toate orașele țării. Language: German Get The App. Pasi dje ishte regjistruar numri rekord i rasteve të vdekjes për 24 orë, gjithsej 50 shkaku i ndërlikimeve me Covid-19, ministri i Shëndetësisë, Venko... https://youtu.be/4roEow0OpvM Njoftojnë, se deri te Prokuroria Publike kanë dorëzuar informacion për... Paga minimale ende nuk është dinjitoze dhe kur kushtet ekonomike do të jenë të mira do të punojmë ta rrisim edhe deri 18.000 denarë,... https://youtu.be/3Qf9tmntrDs Në prill dhe maj pritet vaksinimi të shkojë pa ndërprerje, tha Filipçe në ClickPlus. În 9 ianuarie 2017, Radio 21 devine Virgin Radio România, intrând astfel în portofoliul de brand-uri Virgin Group. Osmani: Nga e hëna nisim me dinamikë të re komunikimi me Sofjen, Kolonë kilometrike në Bllacë, bie sistemi për evidentim elektronik kufitar, Kosovë, nis votimi i deputetëve për zgjedhjen e presidentit, Xi Jinping bën thirrje për ndjekjen e rrugës së zhvillimit të gjelbër, LIVE/ Filloi seanca për zgjedhjen e Presidentit, Seanca për Presidentin, ka nisur hyrja e deputetëve në sallën e Kuvendit, ​Abrashi: Kemi besim që sonte do të zgjedhet presidenti, 50 viktima dhe 1.320 të infektuar me virusin korona, Filloi vaksinimi në Kërçovë, vaksinohen personat mbi 77-vjeç, të moshuarit të kënaqur, Policët, armata dhe kategoritë tjera të rrezikuara do të vaksinohen me Sputnik, tha Filipçe, AstraZeneca do të rekomandohet edhe për të rinjtë, por presim qëndrimin e EMA-s, tha Filipçe, MPB-ja kumton shkeljet për orën policore dhe maskat, Zaev pret ekstradimin e Ismailoviqit nga Kosova, Mickoski pas takimit me iniciativën “nuk e hap derën”! views views Radio 21 - Albania - Listen to free internet radio, news, sports, music, and podcasts. Bitrate: High Radio Zu is a one of the most famous online radio station on Romania. RADIO 21 präsentiert: Eisbrecher Fr. 14.08.2021 | 18:00 Uhr Rammelsberg - Goslar Kërkesën e tij, Kamçevi e... Agjencia për Siguri Nacionale ka treguar se pse ka kërkuar paraburgimin e biznesmenit Orçe Kamçev. Rexhepi kërkon nga Xhaferi ta rregullojë parkingun! RTV21-Radio and Television 21 is a radio and TV broadcaster operating in Kosovo since 1998. views The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony.Watch live stream on tvhike.com. views In Bucuresti, emite pe frecventa 100,2 Mhz. RADIO 21 TV Live: RADIO 21 TV is an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. Radio 21 Live PROGRAME : Stație de distracție , Muzica Ta , Extravaganza 21 , EURO HOT 40 , 21 Drive Time , Stație de distracție , 21 in The Mix , 21 Hits , Hit Super 50 , 21 top 40, 21 top 50 , Dimineata-n Mare Fel cu Bogdan si Shurubel DJ s : Cristi Stanciu , Manuel Dinculescu , DJ Optick , Andreea Remețan , Liviu Hodor , DJ Andi , Nicoleta Creciunesc , Vali Barbulescu